Suchý box na detailing v MEGA HALE

V suchém boxu v MEGA HALE se dějí ty zázraky, tady vyšperkuješ káru do rakety. Absolutně čistý suchý box, kde máš k dispozici dostatek prostoru na káru, můžeš v klidu otevřít všechny dveře.

Suchý box je samozřejmě kolem dokola osvětlený, aktuálně 15 led panely. K dispozici máš vysavač, tepovač na mokré čistění sedaček a celkem 6 leštiček. Krom toho máš k dispozici sedátka, měřák tloušťky laku a party reproduktor, kde si pustíš svojí hudbu.

Vše potřebné po ruce

Vybavení v suchém boxu

Video

Detailingová sedátka

Různá detailingová sedátka pro pohodlnou práci na kolech, při leštění nebo když makáš na detailech

Měřič tloušťky laku NexDiag

Měřák laku je nutnost, když chceš před leštěním zjistit jeho stav. Nebo se můžeš jen tak ze zvědavosti dozvědět více o své káře.

Video

Party reproduktor

Jednoduše si připojíš reproduktor přes bluetooth ke svému telefonu a pustíš si svou hudbu

FAQ

Když přijedeš do MEGA HALY, tak ti člověk na místě připraví plný napěňovač aktivní pěny a na každou stranu auta 2 kbelíky. Jeden se šamponem podle tvého výběru (buď neutrální nebo s příměsí vosku) a druhý s čistou vodou pro opláchnutí.

Když tam budeš poprvé, ukáže ti rovnou kde co je, ať si rychle v obraze a můžeš se věnovat svojí káře.

Rezervaci si můžeš vytvořit online na tomto webu v sekci rezervace. Vybereš si volný termín, vytvoříš si rezervaci a pak můžeš rovnou přijdet do MEGA HALY.

Cena za jedno auto je 490 Kč na hodinu. dkyž využiješ množstevní slevy a koupíš si celý den, vyjde tě hodina jen na 398 Kč.

V ceně je zahrnuté jedno místo v MEGA HALE včetně aktuálně dostupného vybavení a příslušenství. K dispozici ti je první box, který slouží i pro mokré mytí. Příslušenství a vybavení je specifikované zde. Jedná se o vapku, vysoušeče, vysavače, měřáky laku, leštičky a hromada příslušenství.

No jasně, právě o tom MEGA HALA je. Tady ti nikdo nebude určovat, že můžeš používat jen jejich silně alkalické chemky. Můžeš si přivést své přípravky i příslušenství dle libosti a také máš možnost zakoupit detailingové věci přímo v MEGA HALE.

Primárně se jedná o osobní auta, sportovní, sedan, kombíky i SUV, ale s větším autem by se ti v MEGA HALE asi už obtížně manipulovalo. Mycí plocha je stavěná na 5 metrů dlouhé auto.

Ano, vždy je v MEGA HALE člověk, který ti vysvětlí jak se stroji pracovat, kde jsou, jak je následně zpět uložit a pomůže ti při přípravách, míchání pěny, kbelíků atd..