🔥 AKCE HODINA ZA 350 Kč - platí od pondělí do pátku

Rezervace v MEGA HALE

Pro rezervaci více hodin si vlož jednotlivé hodiny do rezervace postupně
Varianta neexistuje
10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00 19:00 - 20:00 20:00 - 21:00 21:00 - 22:00

490 Kč

Nadupané detailing studio pro tebe a tvojí káru

MEGA HALA je svatyně pro autíčkáře, plně vybavené detailing studio, kde máš k dispozici veškeré mašiny a vybavení, které potřebuješ, aby byla tvoje kára totálně v topu.

Jestli si zvyklí jezdit na samoobslužné myčky, tak tady najdeš úplně nový rozměr čisté a nablýskané káry.

MEGA klídek a chill nebo makáš na káře s kámošem

MEGA HALU jsme postavili jako vysněnou garáž s gaučem vedle káry. Pustíš si hudbu jakou chceš a jen ty si určuješ tempo a chill.

Do MEGA HALY si sebou můžeš vzít klidně kámoše. Celkově máš k dispozici až 6 leštiček, takže pokud máš kamarády, kteří jsou ochotní ohnout záda, aby si měl káru v raketě, tak v MEGA HALE to můžeš realizovat.

Co stihneš udělat v MEGA HALE za konkrétní čas?

Příklady: Co stihneš za hodinu v MEGA HALE

 1. Umýt pořádně káru rukavicí, vysušit a finišovat detailerem, kola jen tak povrchově rychle kartáčem
 2. Když se zaměříš jen na kola, stihneš je pořádně vyčistit i dekontaminovat
 3. Vysaješ si kvalitně interiér a dokončíš detailerem
 4. Zvládneš si vytepovat sedačky

Příklady: Co stihneš za 2 hodiny v MEGA HALE

 • Zvládneš si umýt auto pořádně rukavicí, vysušit, dokončit detailerem a k tomu vysát interiér
 • Umyješ si pořádně káru a k tomu dekontaminuješ a vyčistíš kola
 • Když vezmeš kola jen základně, stihneš káru umýt, vysušit i navoskovat
 • Zvládneš se pořádně pověnovat interiéru, detailně ho vysát a oživit plasty

Příklady: Co stihneš za 4 hodiny v MEGA HALE

 • Máš dost času se věnovat exteriéru i interiéru, když si to dobře rozvrhneš, zvládneš káru nejen umýt, ale i dekontaminovat a navoskovat.
 • Pokud budeš řešit jen exteriér, uděláš ho do topu a když si to dobře rozvrhneš, rozleštíš si i nějaké vybrané škrábance.
 • Když se rozhodneš je věnovat interiéru, dokonale ho vysaješ, oživíš plasty a krásně vyčistíš nebo vytepuješ sedačky.

Příklady: Co stihneš za 8 hodin v MEGA HALE

 • Exteriér i interiér a kola fakt parádně vyčistíš. Budeš mít hodně prostoru se věnovat už detailům. Káru v klidu dekontaminuješ, rozleštíš nějaké nepříjemné škrábance a nakonec káru i navoskuješ.
 • Sice to bude jen tak tak, ale dá se stihnout jednokrokové leštění. Rychlé umytí, dekontaminace, oblepení a pak máš tak 4 – 5 hodin na leštění. Bude to bez zastávky, ale dá se to.

Příklady: Co stihneš za 2 dny v MEGA HALE

 • Pokud jen mytí, interiér, exteriér + nějakou ochranu laku, tak to zvládneš do topu, máš čas i na přestávky a věnovat se detailům
 • Zvládneš jednokrokové detailnější leštění laku a nakonec aplikovat ochranu. Ideálně první den si auto komplet připravit, umýt, dekontaminovat, oblepit a už začít s leštěním a druhý den jen leštění a nakonec odmaštění a voskování.

FAQ

Když přijedeš do MEGA HALY, tak ti člověk na místě připraví plný napěňovač aktivní pěny a na každou stranu auta 2 kbelíky. Jeden se šamponem podle tvého výběru (buď neutrální nebo s příměsí vosku) a druhý s čistou vodou pro opláchnutí.

Když tam budeš poprvé, ukáže ti rovnou kde co je, ať si rychle v obraze a můžeš se věnovat svojí káře.

Rezervaci si můžeš vytvořit online na tomto webu v sekci rezervace. Vybereš si volný termín, vytvoříš si rezervaci a pak můžeš rovnou přijdet do MEGA HALY.

Cena za jedno auto je 490 Kč na hodinu. dkyž využiješ množstevní slevy a koupíš si celý den, vyjde tě hodina jen na 398 Kč.

V ceně je zahrnuté jedno místo v MEGA HALE včetně aktuálně dostupného vybavení a příslušenství. K dispozici ti je první box, který slouží i pro mokré mytí. Příslušenství a vybavení je specifikované zde. Jedná se o vapku, vysoušeče, vysavače, měřáky laku, leštičky a hromada příslušenství.

No jasně, právě o tom MEGA HALA je. Tady ti nikdo nebude určovat, že můžeš používat jen jejich silně alkalické chemky. Můžeš si přivést své přípravky i příslušenství dle libosti a také máš možnost zakoupit detailingové věci přímo v MEGA HALE.

Primárně se jedná o osobní auta, sportovní, sedan, kombíky i SUV, ale s větším autem by se ti v MEGA HALE asi už obtížně manipulovalo. Mycí plocha je stavěná na 5 metrů dlouhé auto.

Ano, vždy je v MEGA HALE člověk, který ti vysvětlí jak se stroji pracovat, kde jsou, jak je následně zpět uložit a pomůže ti při přípravách, míchání pěny, kbelíků atd..

Co na tebe v hale čeká?

Rukavice na mytí

Rukavice na mytí

Neustále čisté a suché rukavice na mytí jsou v MEGA HALE k dispozici v dostatečném počtu.

Party reproduktor

Party reproduktor

Jednoduše si připojíš reproduktor přes bluetooth ke svému telefonu a pustíš si svou hudbu

Štětce na mytí kol

Štětce na mytí kol

Různé štětce na mytí kol. Když máš komplikovaná kola nebo při dekontaminaci ironem je to fakt nutnost.