🔥 AKCE HODINA ZA 350 Kč - platí od pondělí do pátku

Rozleštění laku auta v MEGA HALE zvládneš s naší pomocí

MEGA HALA je ideální místo, když si chceš na autě rozleštit lak, zbavit se škrábanců a mít káru krásnou a v topu, ale třeba nemáš prostor nebo si na to sám netroufneš.

V MEGA HALE máš k dispozici veškeré mašiny, které jsou k tomu potřeba a navíc člověka, který ti vše vysvětlí, dá ti dostatek informací a pomůže ti.

Je potřeba mít svojí chemii a kotouče, s výběrem ti pomůže Lukáš a rovnou si s ním můžeš dohodnout detaily ohledně tvé plánované návštěvy na rozleštění laku. Zavolej mu na: 739 176 027

FAQ

Když přijedeš do MEGA HALY, tak ti člověk na místě připraví plný napěňovač aktivní pěny a na každou stranu auta 2 kbelíky. Jeden se šamponem podle tvého výběru (buď neutrální nebo s příměsí vosku) a druhý s čistou vodou pro opláchnutí.

Když tam budeš poprvé, ukáže ti rovnou kde co je, ať si rychle v obraze a můžeš se věnovat svojí káře.

Rezervaci si můžeš vytvořit online na tomto webu v sekci rezervace. Vybereš si volný termín, vytvoříš si rezervaci a pak můžeš rovnou přijdet do MEGA HALY.

Cena za jedno auto je 490 Kč na hodinu. dkyž využiješ množstevní slevy a koupíš si celý den, vyjde tě hodina jen na 398 Kč.

V ceně je zahrnuté jedno místo v MEGA HALE včetně aktuálně dostupného vybavení a příslušenství. K dispozici ti je první box, který slouží i pro mokré mytí. Příslušenství a vybavení je specifikované zde. Jedná se o vapku, vysoušeče, vysavače, měřáky laku, leštičky a hromada příslušenství.

No jasně, právě o tom MEGA HALA je. Tady ti nikdo nebude určovat, že můžeš používat jen jejich silně alkalické chemky. Můžeš si přivést své přípravky i příslušenství dle libosti a také máš možnost zakoupit detailingové věci přímo v MEGA HALE.

Primárně se jedná o osobní auta, sportovní, sedan, kombíky i SUV, ale s větším autem by se ti v MEGA HALE asi už obtížně manipulovalo. Mycí plocha je stavěná na 5 metrů dlouhé auto.

Ano, vždy je v MEGA HALE člověk, který ti vysvětlí jak se stroji pracovat, kde jsou, jak je následně zpět uložit a pomůže ti při přípravách, míchání pěny, kbelíků atd..